• Předkolo finále31.03. - 03.04.

• Velké finále23.04.

VÝSLEDKY VELKÉHO FINÁLE

23.4.2017

vítězem letošního turnaje RBP Street Hockey 2017 se stala ZŠ Elišky Krásnohorské z Frýdku Místku. Stříbrné medaile si z Ostravy odvážejí žáci ZŠ Šafaříková z Valašského Meziříčí. Bronz zůstal v Ostravě - na ZŠ J. Šoupala. Čtvrtí jsou také ostraváci - ZŠ gen. Z. Škavrady. Přečtěte si, jak dramatické bylo finále....

Ostře žluté dresy Valachů se po úvodním hvizdu jen mihly a už bylo skóre 1:0 v jejich prospěch. Ve druhé minutě Frýdek-Místek srovnal a napětí by se dalo krájet. Zváště pak o minutu později, kdy si ZŠ El. Krásnohorské přisadila další bod a výsledková tabule hlásala 1:2. Do konce poločasu se skóre ještě dvakrát proměnilo na 2:3. Druhou půli otevřel opět Frýdek-Místek a zvýšil na 2:4. ZŠ Šafaříkova však kontrovala gólem na 3:4 a hned na to vyrovnala. Remízu ale rozsekl opět tým ZŠ El. Krásnohorské a zvýšil na finální 4:5.

V boji o bronzovou medaili se jako první prosadil tým ZŠ J. Šoupala. Ve třetí minutě si vedení pojistil další brankou, což vyburcovalo soupeře a skóre se posunulo na 1:2. Do poločasu je však ZŠ J. Šoupala stihla potrestat ještě jednou brankou. Náskok si nedala vzít ani ve druhém poločase a hned po hvizdu zvýšila na 2:4. ZŠ gen. Z. Škarvady chytala dech brankou na 3:4, ale dorovnat už se jim nepodařilo. Bronz tak patří ZŠ J. Šoupala.

Všem zúčastněným, vítězům i poraženým patří naše velká gratulace! Tímto se s vámi loučíme a nashledanou u dalšího ročníku turnaje RBP Street Hockey!