Právě probíhá
  • Přihláška škol 201910.01. - 01.02.

  • Školní kolo 201928.01. - 08.02.

  • Oblastní kolo 201911.02. - 08.03.

  • Předkolo finále 201911.03. - 29.03.

  • Velké finále 201911.04.

Výsledky Velkého finále

Velké finále

Gymnázium Josefa Božka Český Těšín
1.místo
ZŠ Pionýrů
2.místo
ZŠ Dr.E. Beneše
3.místo
ZŠ Němčice nad Hanou
4.místo

Semifinále (4 družstva)

Gymnázium Josefa Božka Český Těšín - Český Těšín 8:1 ZŠ Dr.E. Beneše - Šumperk
ZŠ Němčice nad Hanou - Němčice nad Hanou 1:2 ZŠ Pionýrů - Uničov

Čtvrt finále (8 družstev)

Gymnázium Josefa Božka Český Těšín - Český Těšín 6:5 ZŠ Videčská - Rožnov pod Radhoštěm
ZŠ Dr.E. Beneše - Šumperk 7:1 ZŠ nám. T. G. Masaryka - Frýdlant nad Ostravicí
ZŠ Klimkovice - Klimkovice 2:3 ZŠ Pionýrů - Uničov
ZŠ Němčice nad Hanou - Němčice nad Hanou 5:3 ZŠ Šafaříkova - Valašské Meziříčí

3.kolo (16 družstev)

Gymnázium Volgogradská - Ostrava - Zábřeh 0:6 Gymnázium Josefa Božka Český Těšín - Český Těšín
ZŠ Butovická - Studénka 3:5 ZŠ Klimkovice - Klimkovice
ZŠ Dr.E. Beneše - Šumperk 5:2 ZŠ Lesní - Jablunkov
ZŠ Hornická - Hlučín 2:3 ZŠ Šafaříkova - Valašské Meziříčí
ZŠ nám. T. G. Masaryka - Frýdlant nad Ostravicí 2:1 ZŠ Hnojník - Hnojník
ZŠ Němčice nad Hanou - Němčice nad Hanou 4:0 ZŠ Porg Ostrava - Ostrava - Vítkovice
ZŠ Pionýrů - Uničov 3:1 ZŠ Dětská - Ostrava - Poruba
ZŠ Videčská - Rožnov pod Radhoštěm 4:3 ZŠ Ukrajinská 1533/13 - Ostrava - Poruba

2.kolo (32 družstev)

ZŠ Boženy Němcové - Zábřeh na Moravě 3:5 ZŠ Dětská - Ostrava - Poruba
ZŠ Bruntál, Cihelní 6 - Bruntál 0:7 ZŠ Ukrajinská 1533/13 - Ostrava - Poruba
ZŠ Butovická - Studénka 3:2 ZŠ 1. máje - Frýdek-Místek
ZŠ Dobrá - Dobrá 0:6 Gymnázium Volgogradská - Ostrava - Zábřeh
ZŠ Dr.E. Beneše - Šumperk 8:1 ZŠ Kunín - Kunín
ZŠ Gen. Píky - Ostrava - Moravská Ostrava 0:1 ZŠ Šafaříkova - Valašské Meziříčí
ZŠ Hnojník - Hnojník 4:3 ZŠ Emila Zátopka - Kopřivnice
ZŠ Klegova - Ostrava - Hrabůvka 3:6 Gymnázium Josefa Božka Český Těšín - Český Těšín
ZŠ Klimkovice - Klimkovice 6:1 ZŠ Zátor - Zátor - Loučky
ZŠ Ludgeřovice - Ludgeřovice 1:4 ZŠ Lesní - Jablunkov
ZŠ nám. T. G. Masaryka - Frýdlant nad Ostravicí 5:4 ZŠ El. Krásnohorské 2254 - Frýdek-Místek
ZŠ Pionýrů - Uničov 5:1 ZŠ Paskov - Paskov
ZŠ Porg Ostrava - Ostrava - Vítkovice 4:1 ZŠ Mlýnská - Mohelnice
ZŠ Pustá Polom - Pustá Polom 5:6 ZŠ Němčice nad Hanou - Němčice nad Hanou
ZŠ Tyršova 913 - Frenštát pod Radhoštěm 1:3 ZŠ Hornická - Hlučín
ZŠ Videčská - Rožnov pod Radhoštěm 5:2 ZŠ Školní - Orlová - Lutyně

1.kolo (64 družstev)

Biskupské gymnázium v Ostravě - Ostrava - Poruba 2:6 ZŠ Zátor - Zátor - Loučky
Gymnázium Smetanův okruh - Krnov 0:9 Gymnázium Josefa Božka Český Těšín - Český Těšín
ZŠ Dolní Lhota - Dolní Lhota 2:5 ZŠ Emila Zátopka - Kopřivnice
ZŠ a gymnázium Vítkov - Vítkov 1:3 ZŠ 1. máje - Frýdek-Místek
ZŠ Alšova - Kopřivnice 1:4 ZŠ Paskov - Paskov
ZŠ Bolatice - Bolatice 1:4 ZŠ Boženy Němcové - Zábřeh na Moravě
ZŠ Březinova - Ostrava - Zábřeh 0:6 ZŠ Pionýrů - Uničov
ZŠ Butovická - Studénka 7:1 ZŠ a MŠ Tršice - Tršice
ZŠ Dětská - Ostrava - Poruba 6:3 ZŠ Aloise Jiráska - Dolní Lutyně
ZŠ Galaxie - Nový Jičín 0:5 Gymnázium Volgogradská - Ostrava - Zábřeh
ZŠ Gen. Píky - Ostrava - Moravská Ostrava 9:1 ZŠ Volgogradská - Ostrava - Zábřeh
ZŠ Horka nad Moravou - Horka nad Moravou 0:10 ZŠ Dobrá - Dobrá
ZŠ Hradec nad Moravicí - Hradec nad Moravicí 2:3 ZŠ Klegova - Ostrava - Hrabůvka
ZŠ Janáčkovo náměstí - Krnov 0:4 ZŠ El. Krásnohorské 2254 - Frýdek-Místek
ZŠ Jelínkova - Rýmařov 4:7 ZŠ nám. T. G. Masaryka - Frýdlant nad Ostravicí
ZŠ Komenského - Odry 5:6 ZŠ Lesní - Jablunkov
ZŠ Kozlovice - Kozlovice 2:5 ZŠ Hornická - Hlučín
ZŠ Kunín - Kunín 4:2 ZŠ Choryně - Choryně
ZŠ Libina - Libina 1:7 ZŠ Klimkovice - Klimkovice
ZŠ Ludgeřovice - Ludgeřovice 4:1 ZŠ J.A.Komenského - Fulnek
ZŠ Na Nábřeží - Havířov - Město 1:3 ZŠ Dr.E. Beneše - Šumperk
ZŠ Němčice nad Hanou - Němčice nad Hanou 9:4 ZŠ Hranická - Přerov - Předmostí
ZŠ Porg Ostrava - Ostrava - Vítkovice 5:2 ZŠ Šrámkova - Opava
ZŠ Pustá Polom - Pustá Polom 2:1 ZŠ Petrovice u Karviné - Petrovice u Karviné
ZŠ Šafaříkova - Valašské Meziříčí 5:1 ZŠ Jubilejní - Nový Jičín
ZŠ Školní - Rychvald 1:5 ZŠ Hnojník - Hnojník
ZŠ sv. Voršily - Olomouc 2:7 ZŠ Školní - Orlová - Lutyně
ZŠ svaté Zdislavy - Kopřivnice 2:3 ZŠ Bruntál, Cihelní 6 - Bruntál
ZŠ Tyršova 913 - Frenštát pod Radhoštěm 10:0 ZŠ Štěpánov - Štěpánov
ZŠ Velké Heraltice - Velké Heraltice 2:5 ZŠ Videčská - Rožnov pod Radhoštěm
ZŠ Vratimov, Datyňská 690 - Vratimov 2:5 ZŠ Mlýnská - Mohelnice
ZŠ Za Mlýnem - Přerov 2:6 ZŠ Ukrajinská 1533/13 - Ostrava - Poruba

HLÁŠENÍ ÚČASTNÍKŮ FINÁLE

STREET HOCKEY 2019

Za podporu děkujeme