Právě probíhá
  • Přihláška škol 201910.01. - 01.02.

  • Školní kolo 201928.01. - 08.02.

  • Oblastní kolo 201911.02. - 08.03.

  • Předkolo finále 201911.03. - 29.03.

  • Velké finále 201911.04.

Školní kolo

Biskupské gymnázium v Ostravě

Moravskoslezský kraj - Ostrava - Poruba | Zobrazit tým

Kapitán:Robin Peterek
Tým:Robin Peterek
Michal Kubiczek
Dominik Jícha
Jakub Kuchař
Lukáš Branich

Dětský domov se školou

Moravskoslezský kraj - Těrlicko - Horní Těrlicko | Zobrazit tým

Kapitán:Ondřej Krváč
Tým:Jakub Ghraibi
Michal Merta
Pavlík Matěj
David Strážnický
Náhradník:Petr Guth

Gymnázium Františka Živného

Moravskoslezský kraj - Bohumín | Zobrazit tým

Kapitán:Končítek Kryštof
Tým:Vrátný Matěj
Pudich František
Jurok Vojtěch
Doležal Vojtěch
Končítek Kryštof
Náhradník:Obluk Jiří

Gymnázium Josefa Božka Český Těšín

Moravskoslezský kraj - Český Těšín | Zobrazit tým

Kapitán:Fukala Lukáš
Tým:Lukáš Fukala
Tobiáš Zipser
Daniel Szczurek
Ondřej Wojnar
Jan Blecha
Náhradník:Tomáš Rucki

Gymnázium Smetanův okruh

Moravskoslezský kraj - Krnov | Zobrazit tým

Kapitán:Elavský Michal
Tým:Elavský Michal
Platzek Jonáš
Weczerek Jan
Bajtek Václav
Šuly Dominik
Náhradník:Pater Lukáš

Gymnázium Volgogradská

Moravskoslezský kraj - Ostrava - Zábřeh | Zobrazit tým

Kapitán:Filip Novotný
Tým:Adam Strážnický
Adam Zárybnický
David Procházka
Ondřej Skála
Filip Novotný
Náhradník:Tadeáš Těhan

ZŠ Dolní Lhota

Moravskoslezský kraj - Dolní Lhota | Zobrazit tým

Kapitán:Vojtěch Kňura
Tým:Pavel Ondruš
Michal Bolek
Vojtěch Kňura
Antonín Výtisk
Ondřej Richter
Náhradník:Pavel Kudela

ZŠ 1. máje

Moravskoslezský kraj - Frýdek-Místek | Zobrazit tým

Kapitán:Jiří Dohnal
Tým:Jiří Dohnal
Jan Ostřížek
Jan Muroň
Dominik Marek
David Deseyve
Náhradník:Patrik Iberla

ZŠ a gymnázium Vítkov

Moravskoslezský kraj - Vítkov | Zobrazit tým

Kapitán:Karel Beníšek
Tým:Matěj Říha
Vojtěch Fabík
Matěj Chromečka
Karel Beníšek
Vojtěch Ondřej
Náhradník:David Indrák

ZŠ a MŠ Tršice

Olomoucký - Tršice | Zobrazit tým

Kapitán:Libor Dvořák
Tým:Libor Dvořák
Jakub Juřík
David Růžek
Lukáš Závodník
Lukáš Sláma
Náhradník:Patrik Daněk

ZŠ Aloise Jiráska

Moravskoslezský kraj - Dolní Lutyně | Zobrazit tým

Kapitán:Jan Wita
Tým:Filip Staněk
David Šimon Šimeček
Jakub Grygar
Václav Kroupa
Jan Wita
Náhradník:Jakub Drla

ZŠ Alšova

Moravskoslezský kraj - Kopřivnice | Zobrazit tým

Kapitán:Alex Bína
Tým:Matěj Melčák
Vojta Raška
Michal Ocásek
Jan Vlček
Náhradník:Jakub Valášek

ZŠ Bohdíkov

Olomoucký - Bohdíkov | Zobrazit tým

Kapitán:Matěj Kubíček
Tým:Vojtěch Kubíček
Matouš Jenčke
Gustav Svoboda
David Svoboda
Náhradník:Anděla Doležalová

ZŠ Bohuňovice

Olomoucký - Bohuňovice | Zobrazit tým

Kapitán:Jindřich Dejmal
Tým:Martin Škoda
Tomáš Horák
Kamil Nykl
Jakub Vláčil
Náhradník:Marek Jílek

ZŠ Bolatice

Moravskoslezský kraj - Bolatice | Zobrazit tým

Kapitán:Jakub Kalužík
Tým:Jan Hoblík
Jakub Kalužík
Daniel Pekárek
Tobiáš Plaček
Matěj Šoltys
Náhradník:Anna Schiedková

ZŠ Boženy Němcové

Olomoucký - Zábřeh na Moravě | Zobrazit tým

Kapitán:Straka Jakub
Tým:Straka Jakub
Kylar Vojtěch
Jarmar Jan
Husovský Štěpán
Glöckner Martin
Náhradník:Klein Jakub

ZŠ Březinova

Moravskoslezský kraj - Ostrava - Zábřeh | Zobrazit tým

Kapitán:Jan Macourek
Tým:Jan Macourek
Prokop Vaněk
František Hurník
Arnošt Muller
Ondřej Strauch
Náhradník:Carmen Kurucová

ZŠ Bruntál, Cihelní 6

Moravskoslezský kraj - Bruntál | Zobrazit tým

Kapitán:Lukáš Lerbletier
Tým:Richard Oravec
Lukáš Renda
Jakub Maněk
Marek Maněk
Lukáš Lerbletier
Náhradník:Ondřej Baláž

ZŠ Butovická

Moravskoslezský kraj - Studénka | Zobrazit tým

Kapitán:Adam Neubauer
Tým:Adam Neubauer
Alex Stachovič
Dominik Konečný
Matěj Perůtka
Sabina Košárková
Náhradník:Matěj Dýčka

ZŠ Choryně

Vsetínsko - Choryně | Zobrazit tým

Kapitán:Marek Hrabovský
Tým:Ondřej Novyckyj
Švajda Patrik
Kučera Tomáš
Haša Štěpán
Marek Hrabovský
Náhradník:Jaroslav Nový

ZŠ Chrjukinova

Moravskoslezský kraj - Ostrava - Zábřeh | Zobrazit tým

Kapitán:Kovalski Petr
Tým:Kulma Vojtěch
Miko Kristián
Pospíšil Josef
Konarský Michal
Kovalski Petr
Náhradník:Szotek Jan

ZŠ Dětmarovice

Moravskoslezský kraj - Dětmarovice | Zobrazit tým

Kapitán:David Turoň
Tým:Jaku Littner
Filip Gabčo
Samuel Pörner
Sebastián Jančar
Náhradník:Daniel Stronček

ZŠ Dětská

Moravskoslezský kraj - Ostrava - Poruba | Zobrazit tým

Kapitán:Matěj Žídek
Tým:Matěj Žídek
Vojtěch Murín
Vojtěch Schystal
Tomáš Harabiš
David Kubečka
Náhradník:Dalibor Jusko

ZŠ Dobrá

Moravskoslezský kraj - Dobrá | Zobrazit tým

Kapitán:Jaromír Kubala
Tým:Kryštof Antoníček
Matouš Kubiena
Lukáš Galla
Jaromír Kubala
Vojetěch Fojtík
Náhradník:Marek Velčovský

ZŠ Doloplazy

Olomoucký - Doloplazy | Zobrazit tým

Kapitán:Vojtěch Mádr
Tým:Jakub Alexa
Pavel Mück
Matěj Spáčil
Prokop Duda
Ondřej Závodník
Náhradník:

ZŠ El. Krásnohorské 2254

Moravskoslezský kraj - Frýdek-Místek | Zobrazit tým

Kapitán:Patrik Pastucha
Tým:Dominik Šimíček
Patrik Stryja
Matěj Roman
Denis Němec
Patrik Pastucha
Náhradník:Samuel Ježík

ZŠ Floriána Bayera

Moravskoslezský kraj - Kopřivnice | Zobrazit tým

Kapitán:Radek Ľupták
Tým:Vojtěch Kudělka
René Varga
Patrik Hudák
Ondřej Hudák
Radek Ľupták
Náhradník:Vanesa Richterová

ZŠ Galaxie

Moravskoslezský kraj - Nový Jičín | Zobrazit tým

Kapitán:Horák Filip
Tým:Posád Ondřej
Přáda Matouš
Ronza Ondřej
Hanzelka David
Horák Filip
Náhradník:Pop Filip

ZŠ Gen. Píky

Moravskoslezský kraj - Ostrava - Moravská Ostrava | Zobrazit tým

Kapitán:Adam Mazur
Tým:Jakub Horský
Adam Mazur
Barbora Poláchová
David Chobot
Valerie Dydowiczova
Náhradník:Michal Hranický

ZŠ Havlíčkova

Moravskoslezský kraj - Opava | Zobrazit tým

Kapitán:Matějek Jakub
Tým:Dragon Jakub
Skupina Dominik
Kejda Luká
Maléř Lukáš
Matějek Jakub
Náhradník:Mura Matěj

ZŠ Hlavní

Moravskoslezský kraj - Hladké Životice | Zobrazit tým

Kapitán:Klára Zajoncová
Tým:Adéla Duží
Anna Vašková
Anna Dvořáková
Aneta Paprskářová
Náhradník:Karin Vavříková

ZŠ Hněvotín

Olomoucký - Hněvotín | Zobrazit tým

Kapitán:Jakub Jašek
Tým:Josef Zedníček
Adam Ošťádal
Václav Sova
Patrik Kaspar
Jakub Jašek
Náhradník:Samuel Mikulášik

ZŠ Hnojník

Moravskoslezský kraj - Hnojník | Zobrazit tým

Kapitán:Šimon Šimeček
Tým:Petr Kovář
Šimon Šimeček
Patrik Raška
Daniel Petík
Šimon Vámoš
Náhradník:Radek Gwóźdź

ZŠ Hornická

Moravskoslezský kraj - Hlučín | Zobrazit tým

Kapitán:Petr Sobol
Tým:Robin Havránek
Petr Sobol
Jáchym Hořenek
David Beutel
Bartoloměj Jonáš
Náhradník:David Olšar

ZŠ Horymírova

Moravskoslezský kraj - Ostrava - Zábřeh | Zobrazit tým

Kapitán:Pert Haták
Tým:Sebastián Starý
Maxim Duhan
Tomáš Stehlík
Jakub Menšík
Náhradník:Filip Németh

ZŠ Hrabišín

Olomoucký - Hrabišín | Zobrazit tým

Kapitán:Štěpán Straka
Tým:Jakub Jírů
Pavel Ženčuch
Richard Křepelka
Jiří Novák
Náhradník:Ondřej Štelc

ZŠ Hradec nad Moravicí

Moravskoslezský kraj - Hradec nad Moravicí | Zobrazit tým

Kapitán:Marián Kufa
Tým:Marián Kufa
Oliver Miech
Daniel Škrobánek
Matěj Zimmer
Viktorie Mazurová
Náhradník:Daniel Žurek

ZŠ Hranická

Olomoucký - Přerov - Předmostí | Zobrazit tým

Kapitán:Šimon Pospíšilík
Tým:Šimon Lorenc
Filip Antoniazi
Šimon Pospíšilík
Jaroslav Novák
Petr Jančík
Náhradník:Jan Spáčil

ZŠ J. Šoupala

Moravskoslezský kraj - Ostrava - Poruba | Zobrazit tým

Kapitán:Dulínek Adam
Tým:Honajzer Alex
Střižík Jan
Rygol Martin
Staněk Filip
Dulínek Adam
Náhradník:Krakovka Jakub

ZŠ J.A.Komenského

Moravskoslezský kraj - Fulnek | Zobrazit tým

Kapitán:David Stibůrek
Tým:David Stibůrek
Jan Štůrala
Barbora Bálintová
Jan Vaněk
Lukáš Hrstka
Náhradník:Petr Žitník

ZŠ Jelínkova

Moravskoslezský kraj - Rýmařov | Zobrazit tým

Kapitán:Tomáš Furik
Tým:Tomáš Furik
Kvido Karvay
Roland Wenzel
Tadeáš Procházka
Marcel Mihál
Náhradník:František Moják

ZŠ Jubilejní

Moravskoslezský kraj - Nový Jičín | Zobrazit tým

Kapitán:David Mičulek
Tým:David Mičulek
Jan Konečný
Vít Vrobel
Radim Sadílek
Jan Novák
Náhradník:Dominik Vítek

ZŠ Jubilejní Masarykova

Moravskoslezský kraj - Sedliště | Zobrazit tým

Kapitán:Patrik Zerzavý
Tým:Adam Kania
Martin Peter
Ondřej Kopčák
Vojtěch Pohludka
Patrik Zerzavý
Náhradník:Rostislav Tomík

ZŠ Klegova

Moravskoslezský kraj - Ostrava - Hrabůvka | Zobrazit tým

Kapitán:Maxim Pilař
Tým:Maxim Pilař
Patrik Gelačák
Jan Sitora
Tobias Keller
Roman Mišurec
Náhradník:Filip Damek

ZŠ Klimkovice

Moravskoslezský kraj - Klimkovice | Zobrazit tým

Kapitán:Kryštof Minárik
Tým:Adam Fritsch
Filip Hurník
Patrik Šmíd
Kryštof Minárik
Maxim Kovalík
Náhradník:Adam Svoboda

ZŠ Komenského

Moravskoslezský kraj - Odry | Zobrazit tým

Kapitán:Jonáš Vahalík
Tým:Jonáš Vahalík
Ondřej Abert
David Karola
Samuel Novák
Max Novák
Náhradník:Tomáš Cáb

ZŠ Kozlovice

Moravskoslezský kraj - Kozlovice | Zobrazit tým

Kapitán:Jonáš Kocián
Tým:Dominik Kubečka
René Tabach
Petra Žáčková
Jakub Pánek
Josef Žáček
Náhradník:Matěj Jarotek

ZŠ Křižná

Vsetínsko - Krásno nad Bečvou | Zobrazit tým

Kapitán:Tomáš Bartošík
Tým:Ondřej Vašíček
Matěj Skalka
Josef Palouš
Slavomír Vlček
Pavel Kučera

ZŠ Kunín

Moravskoslezský kraj - Kunín | Zobrazit tým

Kapitán:Haman Daniel
Tým:Haman Daniel
Mikunda Radim
Skýpala Hynek
Mičulek Matyáš
Jalůvka Adam
Náhradník:Hynčica František

ZŠ Lesní

Moravskoslezský kraj - Jablunkov | Zobrazit tým

Kapitán:Marcel Mikula
Tým:Ondřej Cyhan
Samuel Cienciala
Tobiás Nowak
Daniel Životský
Marcel Mikula
Náhradník:Viktor Sojka

ZŠ Libina

Olomoucký - Libina | Zobrazit tým

Kapitán:Filip Beneš
Tým:Ondřej Žáček
Matyáš Valenta
Viktor Lašák
Matyáš Talanda
Filip Beneš
Náhradník:Marek Kuruc

ZŠ Ludgeřovice

Moravskoslezský kraj - Ludgeřovice | Zobrazit tým

Kapitán:Vojtěch Bína
Tým:Ondřej Smolka
Vojtěch Bína
Pavel Klimša
Jan Zapletal
Daniel Hota
Náhradník:Adam Poruba

ZŠ Malá Morávka

Moravskoslezský kraj - Malá Morávka | Zobrazit tým

Kapitán:Dan Danihelka
Tým:Martin Macek
Vojta Babis
Vojta Onderka
Jonáš Pospíšil
Dan Danihelka
Náhradník:Matyáš Jahoda

ZŠ Melč

Moravskoslezský kraj - Melč | Zobrazit tým

Kapitán:Palzer
Tým:Žurek
Benda
Slanina
Bažo
Palzer
Náhradník:Slováček

ZŠ Mlýnská

Olomoucký - Mohelnice | Zobrazit tým

Kapitán:Petr Bílek
Tým:David Karafiát
Petr Bílek
Jan Holátko
David Horák
Fryčovský Jan
Náhradník:Lukáš Hroch

ZŠ Na Nábřeží

Moravskoslezský kraj - Havířov - Město | Zobrazit tým

Kapitán:Ščerba Adam
Tým:Nováček Jakub
Ščerba Adam
Blaho Jakub
Morillas Roman
Klimeš Petr
Náhradník:Vrábel Štěpán

ZŠ nám. T. G. Masaryka

Moravskoslezský kraj - Frýdlant nad Ostravicí | Zobrazit tým

Kapitán:Michal Pavlásek
Tým:Michal Pavlásek
Lukáš Muroň
Vojtěch Kopecký
Jiří Eliáš
Tobiáš Velička
Náhradník:Vojtěch Černiák

ZŠ Němčice nad Hanou

Olomoucký - Němčice nad Hanou | Zobrazit tým

Kapitán:Lechner Lukáš
Tým:Lechner Lukáš
Hrdý Jan
Rozehnal Jan
Rudyk Michael
Horák Karel
Náhradník:Trněný Richard

ZŠ Osecká

Olomoucký - Lipník nad Bečvou | Zobrazit tým

Kapitán:Šimon Koláček
Tým:Ondřej Kalivoda
Lukáš Oblouk
Daniel Dohnal
Alex Horák
Náhradník:Jaroslav Skála

ZŠ Osoblaha

Moravskoslezský kraj - Osoblaha | Zobrazit tým

Kapitán:Pecha Milan
Tým:Pecha Petr
Skotnica Ondřej
Prokop Václav
Šenkéřík Šimon
Pecha Milan
Náhradník:Akulšin Daniel

ZŠ Ostrava - Petřkovice

Moravskoslezský kraj - Ostrava - Petřkovice | Zobrazit tým

Kapitán:Adam Pokorný
Tým:Tobiáš Klimeček
Denis Ochynský
Tomáš Bodžár
Jakub Lamža
Adam Pokorný
Náhradník:Leoš Hegner

ZŠ Paskov

Moravskoslezský kraj - Paskov | Zobrazit tým

Kapitán:Ondřej Lyčka
Tým:Ondřej Lyčka
David Moroň
Lukáš Grzymek
Filip Schwarz
Tobiáš Kronenberg
Náhradník:Petr Michálek

ZŠ Petra Bezruče

Moravskoslezský kraj - Frýdek-Místek | Zobrazit tým

Kapitán:Petr Holeczy
Tým:Filip Veselý
Karel Cigna
Adam Gebauer
Adrian Mück
Náhradník:Adam Suida

ZŠ Petrovice u Karviné

Moravskoslezský kraj - Petrovice u Karviné | Zobrazit tým

Kapitán:Mikeš Mlotek
Tým:Oldřich Hanák
Mikeš Mlotek
Šimon Kniezek
Vojtěch Radecki
Václav Němec
Náhradník:Martin Adamiec

ZŠ Pionýrů

Olomoucký - Uničov | Zobrazit tým

Kapitán:Matěj Šíma
Tým:Ondřej Hanák
Kamil Drábek
Patrik Ungr
Patrik Fröml
Matěj Šíma
Náhradník:Matěj Ballák

ZŠ Pustá Polom

Moravskoslezský kraj - Pustá Polom | Zobrazit tým

Kapitán:Tobiáš Folwarczny
Tým:David Lyko
Lukáš Nosek
Daniel Kováč
Michal Soldán
Tobiáš Folwarczny
Náhradník:Štěpán Kotala

ZŠ Šafaříkova

Vsetínsko - Valašské Meziříčí | Zobrazit tým

Kapitán:Lukáš Slovák
Tým:Ondřej Pobořil
Martin Vašica
Dan Bilík
Tomáš Holčák
Lukáš Slovák
Náhradník:Patrik Květoň

ZŠ Školní

Moravskoslezský kraj - Orlová - Lutyně | Zobrazit tým

Kapitán:Jakub Firla
Tým:Filip Klupa
Jakub Gomola
Jiří Lerch
Jakub Frýda
Jakub Firla
Náhradník:Matěj Bobčák

ZŠ Školní

Moravskoslezský kraj - Rychvald | Zobrazit tým

Kapitán:Vítek Kořenek
Tým:Dominik Jílek
Matěj Labda
Tomáš Pawlas
Tobias Píša
Vítek Kořenek
Náhradník:Oliver Niesner

ZŠ Šrámkova

Moravskoslezský kraj - Opava | Zobrazit tým

Kapitán:Vojtěch Glos
Tým:Vojtěch Glos
Petr Sláma
Tomáš Ehler
Matěj Žídek
Adam Němec
Náhradník:Štěpán Pavlíček

ZŠ Štěpánov

Olomoucký - Štěpánov | Zobrazit tým

Kapitán:Filip Šindler
Tým:Pavel Kotek
Jáchym Kořenek
Tereza Zahradníčková
Ladislav Vacho
Filip Šindler
Náhradník:Jan Bárta

ZŠ Sudkov

Olomoucký - Sudkov | Zobrazit tým

Kapitán:Tobiáš Doubrava
Tým:Laštuvička Jakub
Sekanina Matěj
Švesták Adam
Stuchlík Filip
Náhradník:Zatloukal Štěpán

ZŠ sv. Voršily

Olomoucký - Olomouc | Zobrazit tým

Kapitán:Ondřej Stejskal
Tým:Jan Salamon
Matěj Zubatý
Ondřej Stejskal
Lukáš Kocián
Kryštof Brzobohatý
Náhradník:Radim Bartoň

ZŠ tř. Družby

Moravskoslezský kraj - Karviná - Nové Město | Zobrazit tým

Kapitán:Mario Žiga
Tým:Koloman Balog
Dominik Melichárek
Chudý Alex
Tancoš Josef
Mario Žiga
Náhradník:Balog Nikolas

ZŠ Troubelice

Olomoucký - Troubelice | Zobrazit tým

Kapitán:P.Unzeitig
Tým:P.Svozil
D.Vláčil
J.Dušek
A.Hájek
P.Unzeitig
Náhradník:

ZŠ Tyršova 913

Moravskoslezský kraj - Frenštát pod Radhoštěm | Zobrazit tým

Kapitán:Jaromír Ivan
Tým:Jan Slezák
Šimon Motyka
Jaromír Ivan
Daniel Svoboda
Matěj Horák
Náhradník:Aleš Strnadel

ZŠ Újezd

Olomoucký - Újezd | Zobrazit tým

Kapitán:Matěj Černohous
Tým:Daniel Šťastný
Marek Čunderle
Ondřej Šlitr
Dušan Ferko
Matěj Černohous
Náhradník:Móler Aleš

ZŠ Ukrajinská 1533/13

Moravskoslezský kraj - Ostrava - Poruba | Zobrazit tým

Kapitán:Jakub Blažek
Tým:Vojtěch Galia
Matěj Štiak
Jakub Blažek
Matěj Fojtík
Samuel Kollár
Náhradník:Lukáš Pospíšil

ZŠ Valašská Bystřice

Vsetínsko - Valašská Bystřice | Zobrazit tým

Kapitán:Sewiola Šimon
Tým:Maleňák Filip
Krhutek Matouš
Machýček Adrian
Machýček Matěj
Náhradník:Martinek Šimon

ZŠ Velké Heraltice

Moravskoslezský kraj - Velké Heraltice | Zobrazit tým

Kapitán:Maxim Štěpán
Tým:Lukáš Bernat
Adam Šrek
David Bjalek
Petr Růžička
Maxim Štěpán
Náhradník:Jakub Mezihorák

ZŠ Videčská

Vsetínsko - Rožnov pod Radhoštěm | Zobrazit tým

Kapitán:Matěj Rebroš
Tým:Jan Kunčický
Marek Moll
Adam Koláček
Alex Drábek
Matěj Rebroš
Náhradník:Bedřich Radil

ZŠ Volgogradská

Moravskoslezský kraj - Ostrava - Zábřeh | Zobrazit tým

Kapitán:Jedličkova Natálie
Tým:Natálie Jedličková
Tomáš Vavruša
Alex Carbol
Martin Matějů
Pospíšil David
Náhradník:Chovanec Petr

ZŠ Vratimov, Datyňská 690

Moravskoslezský kraj - Vratimov | Zobrazit tým

Kapitán:Jakub Rohel
Tým:David Bartek
Matěj Kotala
Ondřej Čunta
Jakub Rohel
Dalibor Bartek
Náhradník:Jiří Pončík

ZŠ Za Mlýnem

Olomoucký - Přerov | Zobrazit tým

Kapitán:Tomáš Zaoral
Tým:Dominik Devečka
Adam Březina
Tomáš Zaoral
Jindřich Dressler
Josl Adam
Náhradník:Martin Váleček

ZŠ Zátor

Moravskoslezský kraj - Zátor - Loučky | Zobrazit tým

Kapitán:Panáček Martin
Tým:Viktor Navrátil
Ondřej Kantor
Martin Panáček
Lukáš Mohyla
Oliver Záviš
Náhradník:Dobroslav Dostál

HLÁŠENÍ ÚČASTNÍKŮ FINÁLE

STREET HOCKEY 2019

Za podporu děkujeme