Právě probíhá
  • Přihláška škol 201910.01. - 01.02.

  • Školní kolo 201928.01. - 08.02.

  • Oblastní kolo 201911.02. - 08.03.

  • Předkolo finále 201911.03. - 29.03.

  • Velké finále 201911.04.

O turnaji

CHARAKTER TURNAJE

Jedná se o florbalový turnaj, hraný v Moravskoslezském a Olomouckém kraji a v okrese Vsetín, který je určen žákům do 13 let. Turnaj nevyžaduje speciální výbavu a jako takový bude dostupný širokému okruhu dětí. Školní kola se mohou hrát na ulicích, hřištích, ve školních tělocvičnách s tenisovým nebo florbalovým míčkem, na libovolné branky a v běžném sportovním oblečení. Turnaje se účastní pětičlenná družstva s náhradníkem. Nabídkou k účasti na tomto turnaji budou osloveny základní školy a víceletá gymnázia v Moravskoslezském a Olomouckém kraji a v okrese Vsetín. Do turnaje chceme zapojit co největší počet dětí. Dát příležitost zahrát si na turnaji i dětem, které nejsou organizovány ve sportovních oddílech. Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se!

Cíl akce

Cílem této akce je nabídnout „profesionální zázemí" turnaje hlavně dětem, které nejsou registrovány v žádných sportovních oddílech a podpořit tak možnost jejich sportovního vyžití.

Organizováním sportovního turnaje nabídnout dětem aktivní způsob strávení volného času a preventivně tak působit v boji proti kriminalitě. Zapojením dětí do tohoto turnaje ukázat způsob a možnosti jak strávit volný čas a motivovat je k aktivnímu způsobu života.

Oslovit tímto turnajem více než 800 základních škol a víceletých gymnázií.

Místa konání

Na základních školách a víceletých gymnáziích Moravskoslezského a Olomouckého kraje a okresu Vsetín proběhnou školní kola. Vítězové školních kol postupují do kol oblastních a předkol. Oblastní kola a předkola proběhnou ve všech uvedených regionech a budou sehrána formou vyřazovacích zápasů. Velké finále se uskuteční v hale v Ostravě.

Podpora turnaje

Masová prezentace turnaje v celostátních a regionálních sdělovacích prostředcích. Zábavný doprovodný program, který zvýší atraktivitu Velkého finále. Zapojení známých osobností ledního hokeje z HC Vítkovice a nejlepších florbalistů Moravskoslezského kraje.

HLÁŠENÍ ÚČASTNÍKŮ FINÁLE

STREET HOCKEY 2019

Za podporu děkujeme