Právě probíhá
  • Přihláška škol 201910.01. - 01.02.

  • Školní kolo 201928.01. - 08.02.

  • Oblastní kolo 201911.02. - 08.03.

  • Předkolo finále 201911.03. - 29.03.

  • Velké finále 201911.04.

Přihlášené školy

Počet přihlášených škol: 131

Turnaje se mohou zúčastnit děvčata i chlapci od 1. do 7. tříd, prim a sekund s datem narození po 1. 9. 2005.

ZŠ Náměstí Míru

Kojetín

ZŠ Jelínkova

Rýmařov

ZŠ Hrabišín

Hrabišín

Gymnázium Volgogradská

Ostrava - Zábřeh

ZŠ Bruntál, Cihelní 6

Bruntál

ZŠ Školní

Rychvald

ZŠ nám. T. G. Masaryka

Frýdlant nad Ostravicí

ZŠ Újezd

Újezd

ZŠ Emila Zátopka

Kopřivnice

ZŠ Raškovice

Pražmo

ZŠ sv. Voršily

Olomouc

ZŠ Ludgeřovice

Ludgeřovice

ZŠ Choryně

Choryně

ZŠ Hlavní

Hladké Životice

ZŠ Sudice

Sudice

Galileo School

Frýdek-Místek

ZŠ Horka nad Moravou

Horka nad Moravou

ZŠ Ostrava - Hošťálkovice

Ostrava - Hošťálkovice

ZŠ Hornická

Hlučín

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

Ostrava - Zábřeh

Biskupské gymnázium v Ostravě

Ostrava - Poruba

ZŠ Pohořská

Odry

ZŠ J.A.Komenského

Fulnek

ZŠ Vrchlického

Ostrava - Radvanice

ZŠ Valašská Bystřice

Valašská Bystřice

ZŠ Ostrava - Petřkovice

Ostrava - Petřkovice

ZŠ Komenského

Odry

ZŠ Jubilejní Masarykova

Sedliště

ZŠ Troubelice

Troubelice

ZŠ Dětmarovice

Dětmarovice

ZŠ Tyršova 913

Frenštát pod Radhoštěm

ZŠ Štěpánov

Štěpánov

ZŠ Chrjukinova

Ostrava - Zábřeh

ZŠ Mlýnská

Mohelnice

ZŠ tř. Družby

Karviná - Nové Město

ZŠ Osecká

Lipník nad Bečvou

ZŠ Kozlovice

Kozlovice

ZŠ Sudkov

Sudkov

ZŠ Za Mlýnem

Přerov

ZŠ Horymírova

Ostrava - Zábřeh

ZŠ Horní Bečva

Horní Bečva

ZŠ Velký Újezd

Velký Újezd

ZŠ Hradec nad Moravicí

Hradec nad Moravicí

ZŠ Okružní

Bruntál

ZŠ Vratimov, Masarykovo nám. 192

Vratimov

ZŠ Aloise Jiráska

Dolní Lutyně

ZŠ Butovická

Studénka

ZŠ Jičínská

Příbor

ZŠ Havlíčkova

Opava

ZŠ Vrchní

Opava

ZŠ Osoblaha

Osoblaha

ZŠ a gymnázium Vítkov

Vítkov

ZŠ Šafaříkova

Valašské Meziříčí

ZŠ Těrlicko-Horní Těrlicko

Těrlicko-Horní Těrlicko

ZŠ Pustá Polom

Pustá Polom

ZŠ Floriána Bayera

Kopřivnice

ZŠ Bohuňovice

Bohuňovice

ZŠ Jubilejní

Nový Jičín

ZŠ Ukrajinská 19/1535

Ostrava - Poruba

Gymnázium Smetanův okruh

Krnov

ZŠ Porg Ostrava

Ostrava - Vítkovice

ZŠ Lesní

Jablunkov

ZŠ Hnojník

Hnojník

ZŠ Dolní Lhota

Dolní Lhota

Gymnázium Františka Živného

Bohumín

ZŠ Komenského

Nový Jičín

ZŠ Žižkova

Krnov

ZŠ J. Šoupala

Ostrava - Poruba

ZŠ generála Zdeňka Škarvady

Ostrava - Poruba

ZŠ Velké Heraltice

Velké Heraltice

ZŠ Lichnov

Lichnov

ZŠ svaté Zdislavy

Kopřivnice

Gymnázium Josefa Božka Český Těšín

Český Těšín

ZŠ Gen. Píky

Ostrava - Moravská Ostrava

ZŠ Pionýrů

Uničov

ZŠ Ukrajinská 1533/13

Ostrava - Poruba

ZŠ El. Krásnohorské 2254

Frýdek-Místek

ZŠ Vratimov, Datyňská 690

Vratimov

ZŠ Volgogradská

Ostrava - Zábřeh

ZŠ Komenského

Frýdlant nad Ostravicí

ZŠ Záhuní

Frenštát pod Radhoštěm

ZŠ Doloplazy

Doloplazy

ZŠ Klegova

Ostrava - Hrabůvka

ZŠ Petra Bezruče

Frýdek-Místek

ZŠ Demlova

Olomouc

ZŠ Dolní Domaslavice

Dolní Domaslavice

ZŠ Klimkovice

Klimkovice

ZŠ Ke Studánce

Orlová - Lutyně

ZŠ Bezručova

Třinec

ZŠ Hněvotín

Hněvotín

ZŠ 17. listopadu

Kopřivnice

ZŠ Janáčkovo náměstí

Krnov

ZŠ Bohdíkov

Bohdíkov

ZŠ Na Nábřeží

Havířov - Město

ZŠ Březinova

Ostrava - Zábřeh

ZŠ Paskov

Paskov

ZŠ Kunín

Kunín

ZŠ Vřesina

Vřesina

ZŠ Dětská

Ostrava - Poruba

ZŠ Dobrá

Dobrá

ZŠ Křižná

Krásno nad Bečvou

ZŠ Šrámkova

Opava

ZŠ Malá Morávka

Malá Morávka

ZŠ Melč

Melč

ZŠ Mitušova 16

Ostrava - Hrabůvka

ZŠ Jesenická

Bruntál

Dětský domov se školou

Těrlicko - Horní Těrlicko

ZŠ Petrovice u Karviné

Petrovice u Karviné

ZŠ Galaxie

Nový Jičín

ZŠ Zelená

Ostrava

ZŠ Videčská

Rožnov pod Radhoštěm

ZŠ Hodslavice

Hodslavice

ZŠ Boženy Němcové

Zábřeh na Moravě

ZŠ Školní

Orlová - Lutyně

ZŠ Nezamyslice

Nezamyslice

ZŠ Libina

Libina

ZŠ 1. máje

Frýdek-Místek

ZŠ dr. Miroslava Tyrše

Hlučín

ZŠ Třanovice

Hnojník

ZŠ Dr.E. Beneše

Šumperk

ZŠ Zátor

Zátor - Loučky

ZŠ a MŠ Tršice

Tršice

ZŠ Palkovice

Palkovice

Gymnázium Koryčanské Paseky

Rožnov pod Radhoštěm

ZŠ Hranická

Přerov - Předmostí

ZŠ Němčice nad Hanou

Němčice nad Hanou

ZŠ Boženy Němcové

Opava

ZŠ Vítkov

Vítkov

ZŠ Alšova

Kopřivnice

ZŠ Porubská 832

Ostrava - Poruba

ZŠ Bolatice

Bolatice

HLÁŠENÍ ÚČASTNÍKŮ FINÁLE

STREET HOCKEY 2019

Za podporu děkujeme