• Předkolo finále31.03. - 03.04.

• Velké finále23.04.

Gymnázium Josefa Božka z Českého Těšína obhájilo titul!

11.4.2019

Finálové utkání mezi obhajujícím Gymnáziem Josefa Božka z Českého Těšína a ZŠ Pionýrů z Uničova zaznamenalo první branku hned na počátku prvního poločasu. Podruhé se Těšínským zadařilo v poslední vteřině před přerušením. Do druhé půle nastoupili Uničováci s novým nadšením, ale obrana Těšínských se zdála být neprostupná. Dvě minuty před koncem znělo skóre 3:1 pro Těšín. Gymnázium Josefa Božka stihlo ještě povýšit jednou brankou a zápas se uzavřel na skóre 4:1.

Bronz patří ZŠ Dr. E. Beneše ze Šumperka. Šumperští otevřeli utkání o třetí místo s Němčicemi nad Hanou gólem v první minutě. Během prvního poločasu si vedení pojistili dalšími třemi brankami. Rychlé a sehrané ofenzivě ZŠ Dr. E. Beneše nedokázali hráči Němčic konkurovat. Přes jejich veškerou snahu skončil zápas 7:1 pro Šumperk.